Google
Nowy serwis o galeriach i centrach handlowych w Polsce

Kolejny sklep RTV EURO AGD w Poznaniu

Opublikowano: 02 października 2013
Poleć ten artykuł
Udostępnij ten artykuł

Na poznańskim Franowie otwarty został kolejny sklep RTV Euro AGD.

Na otwarcie 7-go w Poznaniu, a 19-go w Wielkopolsce, sklepu RTV EURO AGD czekała kolejka Klientów. Około 300 osób czekało, aby zobaczyć nowy poznański salon i skorzystać z ciekawych propozycji promocji specjalnie przygotowanych na to otwarcie. Tego dnia klienci mogli znaleźć poszczególne produkty w specjalnych, bardzo atrakcyjnych cenach, np. telewizor LCD 32” za 799 zł, mikrofala za 99 zł czy pralka za 590 zł.

„Bardzo się cieszymy, że poznaniacy po raz kolejny docenili nasz sklep i licznie przybyli na otwarcie. Z doświadczenia wiemy, że dużej liczby kupujących możemy spodziewać się dziś - zwłaszcza w godzinach popołudniowych oraz od piątkowego popołudnia przez sobotę i niedzielę. Przy otwarciach sklepów o tej powierzchni w tak dużych aglomeracjach jak Poznań zwyczajowo w pierwszym dniu odwiedza nas kilka tysięcy osób.” – powiedział Tomasz Siedlecki, Dyr. Ds. Marketingu.

RTV Euro AGD jest największą ogólnopolską wyspecjalizowaną siecią detaliczną oferującą sprzęt audio-wideo, sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria. Firma oferuje też wiele usług związanych ze sprzedażą (dostawy, raty, rozszerzenie gwarancji czy montaż) oraz możliwość zakupu sprzętu w prawie 200 salonach sprzedaży w 110 miastach w Polsce, a także przez telefon lub przez internet za pomocą sklepu on-line www.euro.com.pl.
Autor: RTV Euro AGD

Komentarze Facebook

Komentarze Google+

Centra Handlowe