"Zielone" Miejsca Pracy" Są W Każdy Kształt I Rozmiar Alicia Хассингер

Życie niektórych ludzi zaczynają brzmieć jak Opera mydlana, bo tam było tak wiele okoliczności łagodzące. Nikt nie jest idealny. Ale nikt nie chce słuchać o twoich problemach i bagażu.

Zwłaszcza na rozmowie kwalifikacyjnej. Poniżej znajduje się kilka wskazówek do przetwarzania tych trudnych sytuacjach w kontaktach, że może być trudno mówić, a tym bardziej tłumaczyć. Programy szkoleniowe różnią się znacznie w zależności od tego, jaką karierę wybrać. Na przykład, tych, którzy przyjmują cztery lata stopień w dziedzinie żywienia i dietetyki zajmie się nauką, fizjologii, biochemii, socjologii i składu produktów spożywczych i chemii. Trenerzy zasilania lub tych, którzy po krótkim programie badań, jest bardziej prawdopodobne, aby skupić się na praktycznych tylko aspekty zasilania, takie jak znaczenie diety, stosowania dodatków do żywności i żywienia dla różnych grup ludności, w tym kobiet w ciąży i wegetarian.

Fitness pracowników, na przykład, osobiste trenerzy, instruktorzy grupy i trenerów sportowych, jak zwykle, swoje badania skupiają się na fizycznych aspektach tylko szkolenie, bardzo mało zrozumienia w dziedzinie żywienia. Mogą wymagać dodatkowych badań lub szkolenia, zanim będą one w stanie dać porady na temat odżywiania.

Osoby biorące narkotyki, takie jak adderall i Dextrostat do leczenia deficytu uwagi/nadpobudliwości psychoruchowej-ADHD,-pozytywny wynik testu na amfetaminy, ponieważ leki te amfetaminy, i często są używane zgodnie z prawem. Jednak, jeśli diagnozowali z ADHD, powinieneś być w stanie pokazać tester receptę od lekarza na lekarstwo i w razie potrzeby, lekarz, można również skontaktować się bezpośrednio, aby upewnić się, że Lek ten został przepisany ściśle określonej osobie. Jest to niezgodne z prawem dla każdego, aby dać zarejestrowany amfetaminy lub inne leki-do innych ludzi.

Przyjrzyjmy się tej drugiej opcji, ofert pracy i cv. Mimo ogromnego wzrostu w Internecie i dostęp do Internetu-portale pracy, i rosnąca liczba ludzi, logując się na pracę portale, wielu rekruterów, być może błędne wrażenie, że większość wnioskodawców przez ta metoda jest niepożądany, podmiotem promocji i bezrobotnych kandydatów, lub przewlekła praca-nawóz hopper. To sprawia, że osobiste sieci i z ust do ust preferowany wynajem sposób organizacji, zwłaszcza gdy chodzi o zatrudnianiu kadry kierowniczej.

Johann Korsdal Серенсен zauważa, że duża ilość pracy może skłonić lekarzy w uzależnieniem od jeden chirurg mówi, że jego ręce czasami tak mocno trzęsło się, gdy musiał pracować, że był zmuszony przyjmować beta-blokery, aby być w stanie zrobić dokładne nacięcia. Biorąc wydajność-zwiększenie medycyny, lekarz stwierdza, że pacjent ukończył z najlepszym wynikiem, i że on sam wspiął się po drabinie kariery szybciej. Ale w dłuższej perspektywie prowadzi do poważnych zaburzeń związanych z zażywaniem substancji, i stracił swój certyfikat lekarza i pracę.

Sama koncepcja pracuje w poszukiwaniu pracy. Trzeba przemyśleć (a) jaka praca odpowiada Twoim zainteresowaniom i tle, (b) czy masz odpowiednie umiejętności, aby dostać pracę swoich marzeń i (C) jeśli twój plan nie ma sensu, biorąc pod uwagę aktualne warunki rynkowe. Na przykład, jeśli marzyłeś o zostaniu chirurgiem, ale oblałem liceum na biologii to nie może być prawdziwy plan. Jeśli jesteś nauczycielem i chciałbym przejść na firmowe szkolenie, możesz mieć porównywalne umiejętności, aby stworzyć możliwość.

Szukam pracy Wszystkie oferty pracy